Війна за планету мавп

 

Назва: Війна за планету мавп / War for the Planet of the Apes
Рік: 2017
Жанр: Бойовик, Фантастика
Режисер: Метт Рівз
Актори: Вуді Гаррельсон, Джуді Грір, Енді Серкіс
Тривалість: 02:20:00

Короткий опис: Фільм «Війна за планету мавп» продовжує розповідати про конфлікт між розумними мавпами і людьми. Після подій минулих двох частин ситуація на Землі, що пережила апокаліпсис, близька до критичної. У третій частині цієї історії Цезар і його колоніявтягуються у відкрите протистояння з людьми.

Примати несуть великі втрати, і їхнім провідником опановує бажання помститися за страждання близьких. Стрімкий розвиток подій фантастичного бойовика зіштовхують Цезаря з безжальним воєначальником. Попереду кривава битва, від результату якої залежить майбутнє всієї Землі. Запрошуємо дивитися Війна за планету мавп онлайн.

Повний опис
Епічна гостросюжетна стрічка з елементами фантастики і драми є продовженням популярної франшизи про Планету мавп. У центрі подій лежить історія вже добре знайомого всім нам високорозвиненого примата на ім’я Цезар. У минулому армія мавп зазнала величезних втрат, провиною чому були, звичайно ж, неоднозначні і часто необдумані рішення ватажка – Цезаря. Вся відповідальність за поразку лежить на його плечах, і тепер він змушений боротися зі своїми первісними інстинктами, які щохвилини вимагають від нього помститися ворогові і взяти реванш.Головний герой збирає цілий легіон собі подібних розумних приматів, щоб дати відсіч численним полчищам людей під проводом свого заклятого ворога – жорстокого і віроломного Полковника. Цезар повинен діяти виважено, розумно і рішуче, щоб не повторити минулу помилку. Адже він знає, що від результату битви залежать життя всіх його одноплемінників, а також ця сутичка вирішить саму долю Землі. Кому вона буде належати – мавпам чи людям? Фінальна сутичка лицем до лиця двох непримиренних ворогів розставить все на свої місця. Фільм Війна за планету мавп онлайн українською дивитися на нашому інтернет-кінотеатрі.

Коментарі
загрузка...
Вы можете залишити коментар.

Залишити коментар