Величне століття: Нова володарка

 

Назва: Величне століття. Нова володарка / Muhtesem Yüzyil: Kösem
Рік: 2015-2017
Сезон: 1
Жанр: Мелодрама, Історичний
Актори: Берен Саат, Хюлья Авшар
Тривалість: ~ 45 хв.

Опис: Турецький серіал «Величне століття: Нова володарка» розповідає як на зміну епохи Сулеймана і Хюррем приходить інший час, охоплений смутою, заколотами і боротьбою за престол. Телесеріал, в основу якого лягли історичні події, що описують період правліннясултана Ахмеда І, а також розповідають про життя величної жінки Османської імперії.

У 1603 році з сім’ї грецького купця турками була викрадена дочка Анастасія. Вона стала подарунком для улюбленого онука Сафіє султана Ахмеда I, який тільки-но став падишахом у віці 13 років. Він був свідком того, як його батько стратив 19 своїх братів і тому пообіцяв своєму братові, що ніколи не відправить до нього катів.

Анастасія довго бунтувала і робила декілька спроб втекти, але в підсумку дівчина назавжди віддала своє серце Ахмеду, а пізніше отримала ім’я Кесем, яке перекладається як “найулюбленіша”. Кесем стала справжньою захисницею династії, а пізніше подарувала султану чотирьох Шехзаде. За короткий проміжок часу дівчина добивається величезної влади і впливу, але на неї чекає велике випробування, оскільки їй доведеться побачити смерті тих, кого вона так любить. Турецький серіал Величне століття: Нова володарка онлайн дивитися українською всі серії від «1+1»

УВАГА!!! Українською поки тільки анонс. Російською всі серії…

Коментарі
загрузка...
Вы можете залишити коментар.

Залишити коментар