Трансформери: Останній лицар

 

Назва: Трансформери: Останній лицар / Transformers: The Last Knight
Рік: 2017
Жанр: Бойовик, Фантастика
Режисер: Майкл Бей
Актори: Марк Волберґ, Ентоні Гопкінс
Тривалість: 02:35:00

Короткий опис: Фільм «Трансформери: Останній лицар» – п’ята частина франшизи про роботів від режисера Майкла Бея. Битва в Гонконзі закінчилася, але Оптимус Прайм доведеться зіткнутися з новою загрозою. Справитися з нею самотужки він не в силах, тому змушений заради порятунку Землі шукатинадійних соратників.

Прайм залишає планету, а діноботи, Бамблбі та їхні однодумці встають на шляху Гальватрона – щоби на Землю не проникла ще більша небезпека, не можна дати йому побудувати космічний міст. Люди, щоб підтримати автоботів, знову беруться за створення металевих гігантів. Запрошуємо дивитися Трансформери: Останній лицар онлайн.

Повний опис
Оптимус Прайм знаходить свою планету під назвою Кібертрон, яка колись давно була його будинком. Тепер ця планета мертва і на ній ніхто не живе, і, як відомо, однією з причин її загибелі є він сам. Одночасно з пошуком відповіді на питання навіщо і як він це зробив, Оптимус намагається знайти шляхи до її відродження, проте для цього йому потрібен артефакт, який знаходиться на Землі.Стрічка є 5-ою частиною із серії кінофільмів про Трансформерів. Як і всі попередні частини ця також знята режисером Майклом Беєм, який зарекомендував себе як знавця всесвіту роботів. Глядач знову зустрінеться не тільки з Оптимусом і Бамблбі, але і з головним лиходієм – Мегатроном. Фільм Трансформери: Останній лицар онлайн українською смотреть (дивитися) на нашому інтернет-кінотеатрі.

Коментарі
загрузка...
Вы можете залишити коментар.

Залишити коментар