Той, хто біжить по лезу 2049

 

Назва: Той, хто біжить по лезу 2049 / Blade Runner 2049
Рік: 2017
Жанр: Фантастика, Бойовик
Режисер: Дені Вільньов
Актори: Гаррісон Форд, Раян Ґослінґ
Тривалість: 02:43:00

Короткий опис: Після подій з мисливцем на реплікантів Ріком Декарда, який розслідував справу про кіборгів, що переховуються, пройшло тридцять років. З тих пір про нього більше нічого не відомо.

Поліцейський Кей виявив усіма забутутаємницю, яка може втягти світ у хаос. Після того, як він дізнався правду, Кей тут же попрямував на пошуки Ріка Декарда. Тільки разом вони зможуть не допустити масштабну загрозу, що насувається. Але з огляду на те, що Рік пережив тридцять років тому, не факт що він захоче допомагати, а якщо і стане це робити, то чи не буде він дбати лише про свої, приховані цілі? Запрошуємо дивитися Той, хто біжить по лезу 2049 онлайн.

Повний опис

«Людина чи Реплікант?» – питання знову відкрито. Після подій першого фільму минуло 30 років. Головний герой – офіцер поліції Лос-Анджелеса на ім’я Кай натрапляє на слід давно забутої таємниці з минулого. Усе йде до того, що на кону стоїть безпека останніх залишків суспільства. Кай розуміє, що єдиний вихід – це відшукати Ріка Декарда, блейд-Раннера у минулому, який зник ось уже 30 років тому.Фантастична стрічка є прямим продовженням подій, що сталися у минулому фільмі, зрежисованим Рідлі Скоттом. Фільм знятий канадським режисером Дені Вільневом і заснований на романі Філіпа К. Діка «Чи мріють андроїди про електроовець?». Свого часу сильно нашуміла перша частина мала аж 7 варіантів кінцівок, а цього разу, сподіваємося, режисер обійдеться одним варіантом. Фільм Той, хто біжить по лезу 2049 онлайн українською дивитися на нашому інтернет-кінотеатрі.

Коментарі
загрузка...
Вы можете залишити коментар.

Залишити коментар