Темна вежа

 

Назва: Темна вежа / The Dark Tower
Рік: 2017
Жанр: Бойовик, Фентезі
Режисер: Ніколай Арсель
Актори: Ідріс Ельба, Меттью МакКонахі, Кетрін Винник
Тривалість: 01:35:00

Короткий опис: Фільм «Темна вежа» – гостросюжетна пригодницька стрічка про події у постапокаліптичному світі, схожому на Америку часів Дикого Заходу, але з присутністю у ньому магії. Епічна історія, створена за мотивами однойменного циклу романів письменникаСтівена Кінґа.

Роланд, мандрівний стрілок, останній з давнього лицарського роду. Він блукає землями, які від хаосу і остаточних руйнувань утримує лише легендарна Вежа. Саме до неї прагне дійти головний герой, сподіваючись, що з її вершини йому відкриються головні істини: хто ж тепер керує Всесвітом і як повернути мир і спокій на понівечену планету. Запрошуємо дивитися Темна вежа онлайн. Ну а если Вам понадобились элитные семена конопли – то добро пожаловать на сайт shop-paradise.com.ua, где Вы сможете  ознакомления с лучшими видами официальной селекции.

Повний опис

У стрічці, знятій за відомим твором, є все, починаючи від вестерна, закінчуючи містикою і фантастикою. Останній із останніх живих стрільців Роланд Діскейн починає свою подорож на Дикому Заході, кінцева мета якої знайти так звану Темну Вежу. Ця споруда зберігає світобудову від повного руйнування і хаосу. Подорожує стрілок у минулому і майбутньому часі, у паралельних і вигаданих світах. Справжній світ пережив апокаліпсис і мета головного героя знайти можливість все повернути як було.Роланда постійно переслідує страшний ворог. У нього кілька імен, головне з яких Колдун Волтер або ж Людина в чорному. Це втілення зла і підступності. Цинічний, розумний і підлий він намагається постійно спокусити Роланда. Спочатку останній з живих стрільців подорожує сам. Але впродовж своєї подорожі до нього приєднуються різні люди, готові завжди йому допомогти. Уся ця епохальна подорож у реальному і нереальному світі підводить до думки про суть людського буття і ролі самого життя. Примушує задуматися, де світло, а де тьма, хоча це визначити досить складно. Фільм Темна вежа онлайн українськоюдивитися на нашому інтернет-кінотеатрі.

Коментарі
загрузка...
Вы можете залишити коментар.

Залишити коментар