Школа серіал 2018 (1+1)

 

Опис: У сезоні 2018 телеканал 1+1 обіцяє випустити новий захоплюючий і неординарний проект під назвою Школа 2018. Як повідомляє кінокомпанія “1+1 Продакшн” це буде багатосерійний серіал про справжнє життя школярів а також їх вчителів….

Серіал Школа 2018 розповість нам всі таємниці і принади шкільного життя. Адже кожен з нас проводить в школі майже 11 років, і саме цей період вважається одним з кращих. Для всіх шкільні роки – щось особливе, так як це невід’ємна частина життя кожного з нас. Цей багатосерійний проект повідає нам історії з реального життя вчителів і учнів. Всі актори серіалу Школа 2018 – звичайні люди, які розкажуть всім свої особисті і неймовірні ситуації, пов’язані зі шкільними буднями. Сюжет серіалу Школа 2018 у всіх подробицях і яскравих фарбах проілюструє нам будні першокласників і старшокласників, а так само робочі дні всіх педагогів і інших працівників школи. Деякі навіть не здогадуються, скільки всього цікавого і непередбачуваного відбувається в звичайній місцевій школі. Саме там діти вчаться рости і розвиватися в соціумі, знаходять кращих друзів, працюють в команді і зустрічають своє перше кохання. Школа дарує незабутні спогади і безліч щасливих моментів. Серіал Школа 2018 покаже телеглядачам, що ж ховається за стінами звичайного навчального закладу, які ж інтриги іноді плетуть абсолютно невинні на перший погляд учні. Головні герої цього проекту не першокласні актори, а прості люди, які прийшли на кастинг для того, щоб розповісти всім свою захоплюючу історію про незабутні роки у школі. Всі епізоди серіалу Школа 2018 будуть наповнені неймовірними пригодами школярів і їх вчителів. Відкриті уроки, посиденьки в їдальні, галасливі і веселі зміни, а так само – ще й докучливі педагоги будуть переслідувати наших старшокласників протягом усього навчального процесу. Не обійдеться без інтриг, сварок і зрад кращих друзів, адже доля нерідко підносить випробування, через які діти просто зобов’язані пройти, для того щоб навчитися самостійно вирішувати свої проблеми. Життя не легка штука, вона сповнена загадок і перешкод, з якими діти починають стикатися ще в зовсім юні роки. Школа дає кожному з нас базові знання не тільки про навколишнє середовище, але і про соціум в цілому. У дитини формується власна думка і погляди на життя, відучившись 9 або 11 років, він вже трохи починає розуміти, як влаштований цей світ і що йому в ньому потрібно. Саме тому школу називають другою домівкою, адже після неї поступово настає непросте доросле життя. Однак все ж деякі з нас повернуться в ці стіни, і прийдуть сюди на роботу. Серіал Школа 2018 повідає нам не тільки про долі учнівської половини гімназії, а й розповість нам усі плітки в колах її працівників. Для педагогів школа настільки ж важлива, як і для учнів. Вони намагаються вкласти всю душу в свій предмет, а деякі школярі нахабно плюють на їх працю і прогулюють уроки. Зривають їх або ж просто хамськи поводяться, не цінуючи ні труботу, ні бажання покращити життя дитини. Але не всі вчителі сумлінно виконують свою роботу, і не завжди вони ладнають між собою. Про це теж йдеться у серілі Школа 2018. Тому незабаром дивіться онлайн всі серії серіалу Школа 2018 у хорошій якості на нашому сайті безкоштовно…

Оригінальна назва: Школа
Країна: Україна
Рік: 2018
Жанр: комедія
Канал: 1+1
Виробництво: 1+1 Production
Продюсер: Ксенія Чорна
У ролях: Яна Андреєва, Микита Вакулюк, Єлизавета Василенко, Олександр Петренко, Вероніка Кудашова, Анна Трінчер, Карина Чернявська, Олег Виговський, Богдан Осадчук та ін.

Коментарі
загрузка...
Вы можете залишити коментар.

Залишити коментар