МУЛЬТФІЛЬМУ “ТОМ І ДЖЕРРІ” ВИПОВНЮЄТЬСЯ 80 РОКІВ

 

Перша серія мультфільму називалася “Котик отримує стусана”.

10 лютого 80 років тому відбулася прем’єра першої серії

Pixar показала намальований від руки мультфільм про нелегку дружбу кота і пітбуля
мультфільму “Том і Джеррі”. Щоправда цей епізод мультиплікаторів Вільяма Ханна і Джозефа Барбера називався “Котик отримує стусана”. Більше читайте тут:

Спочатку головного героя кота звали Джаспер, а мишеня – Джинкс. Пізніше автори змінили імена комічного дуету на відомих і улюблених нині Тома і Джеррі. Ну а если Вы сценарист или умеете делать мультфильмы, тогда посетите сайт – pro-robotu.ua, который  предлагает работу в киеве и по всей Украине.

Вже з першої серії мультфільм став хітом. Пригоди пустотливого мишеняти і невдачливого кота полюбили не тільки мільйони пересічних глядачів, а й визначні кінокритик. Так, у 1941 році мультфільм отримав свій перший “Оскар” як кращий короткий анімаційний фільм.

За 80 років мультфільм став хітом і залишається ним і досі. Кота Тома і мишеня Джері глядачі бачили у різних інтерпретаціях – від дитячої версії, де головні герої були немовлятами, до повнометражного фільму 1992 року, в якому вони говорили і співали.

З часом у мережі з’явилися різні меми та коуби. З нагоди 80-річчя, ТСН.ua зібрала найкращі.

Як повідомлялося, кінокомпанія Warner Bros вирішила оживити одну з найпопулярнішийх своїх франшиз. Йдеться про перенесення на великий екран подій знаменитого мультиплікаційного серіалу “Том і Джері”.

Коментарі
загрузка...
Вы можете залишити коментар.

Залишити коментар