Людина-павук: Повернення додому

 

Назва: Людина-павук: Повернення додому / Spider-Man: Homecoming
Рік: 2017
Жанр: Бойовик, Фантастика
Режисер: Джон Воттс
Актори: Том Голланд, Роберт Дауні мол., Майкл Кітон
Тривалість: 02:13:00

Короткий опис: Юний Пітер Паркер живе в Нью-Йорку, навчається у школі і займається тими ж справами, що і його однолітки. Однак за образом звичайного старшокласника ховається супергерой.

Раніше юнак дійсно був як усі, але після укусунезвичайного лабораторного павука набув дивовижних здібностей. Із надзвичайною спритністю, швидкістю, витривалістю, павуковим чуттям і умінням випускати найміцніше павутиння Пітера важко назвати звичайним підлітком. Усвідомлюючи, що подібні навички накладають на нього відповідальність, юнак вибирає шлях борця зі злодіями.

Але в світі, де діють Месники, Пітер – не єдиний володар суперсили. Одного разу супергерой зіткнеться з небезпечним ворогом – набагато могутнішим і досвідченішим, ніж він сам. Запрошуємо дивитися Людина-павук: Повернення додому онлайн на КіноНаХаті.

Повний опис

Молодий геній Пітер Паркер – старшокласник, який, здається, знайшов своє покликання. Після того, як Тоні Старк закликав його бути на його стороні, у битві з Капітаном Америкою – кумиром Пітера, життя пішло вгору. Тепер, під наглядом містера Старка, Пітер поступово все більше і більше освоює свої сили, попутно пам’ятаючи, що з великою силою поруч іде велика відповідальність. Саме ці слова прозвучали з вуст помираючого Дяді Бена, який замінив Паркеру батька. Тепер, проживаючи зі своєю прекрасною тітонькою Мей, Пітер налагоджує своє життя. Але все змінюється, коли в місті об’являється відомий мільйонер і вчений – Едріан Тумс, з появою якого починається низка загадкових злочинів, на чолі яких був «Стерв’ятник».Літаючий лиходій метав зі своїх крил ножі. Ніхто не міг його зупинити, поки в справу не втрутився Людина-Павук. Усе ускладнюється, коли Тумсу починають допомагати місцеві лиходії, а частина фінансування йде від компанії Нормана Озборна, відомого як «Зелений Гоблін». Усе б нічого, але, крім проблем зі злодіями, Пітеру потрібно вирішити, який же костюм одягнути на свій випускний: чудовий смокінг чи бути супергероєм, що потрібен місту? Фільм Людина-павук: Повернення додому онлайн дивитися українською на нашому інтернет-кінотеатрі.

Коментарі
загрузка...
Вы можете залишити коментар.

Залишити коментар