Ліга Справедливості

 

Назва: Ліга Справедливості / The Justice League
Рік: 2017
Жанр: Фантастика, Бойовик
Режисер: Зак Снайдер
Актори: Бен Аффлек, Езра Міллер, Генрі Кавілл
Тривалість: 01:57:00


Короткий опис:
 Фантастичний бойовик «Ліга Справедливості» розповідає про команду популярних у всьому світі супергероїв, які змушені об’єднатися. Ця організація повинна протистояти всім загрозам, які будуть ставати на її шляху. Борючись наодинці, ні з однією з них супергерої впоратися не зможуть, томудоводиться працювати в команді. Ну а если Вам понадобился ремонт кожи Ростов – то добро пожаловать на сайт нашего партнера – http://fastnshine61.ru.

Брюс Вейн отримує підтримку від Діани Принц. Надихнувшись самовідданим учинком Супермена, він також готовий виступити проти могутніх ворогів. Цього разу Бетмен і Диво-Жінка шукають супергероїв, щоб разом протистояти загрозі, що виникла на обрії – могутній правитель планети Апоколіпс – Дарксайд.

Незважаючи на те, що в суперлігу увійшли кращі герої – Аквамен, Бетмен, Диво-Жінка, Кіборг, Флеш, немає ніяких гарантій, що разом вони зможуть врятувати планету від катастрофи, що насувається на планету Земля. Небезпека вже близька. Запрошуємо дивитися Ліга Справедливості онлайн.

Повний опис

Після битви Брюса Вейна з Суперменом стало зрозуміло, що людство ще має шанс на порятунок, адже позаземний захисник був готовий померти заради людей. Бетмен наважується на відчайдушний вчинок і збирає команду супергероїв, які будуть готові вбивати суперзлодіїв, які зазіхають на долю людства.Диво-Жінка стала першою, хто поповнив ряди добровольців, після чого з’явилася «Ліга справедливості». Потім до компанії приєдналися Аквамен, Флеш і Кіборг. Тепер вони охороняють спокій землян.Бетмен немов передбачав нові складності, адже на планеті вже давно присутнє вселенське зло, яке лише чекало моменту для вирішального удару. Незабаром героям належить пройти серйозну перевірку, від результатів якої залежить майбутнє цивілізації. Спочатку головною трудністю стає спільна робота, адже далеко не кожен ладнає один з одним, що істотно ускладнює справу. Брюс навіть починає сумніватися у правильності прийнятого рішення, і в його в пам’яті спливають слова Супса, який стверджував, що супергерої не можуть співпрацювати. Але іншого вибору вже немає, тому членам «Ліги» доведеться діяти спільно. Фільм Ліга Справедливості онлайн смотреть дивитися українською на нашому інтернет-кінотеатрі.

Коментарі
загрузка...
Вы можете залишити коментар.

Залишити коментар