DZIDZIO «Контрабас»

 

Назва: DZIDZIO «Контрабас»
Рік: 2017
Жанр: Комедія
Режисер: Олег Борщевський
Актори: Дзідзьо (Михайло Хома), Олена Лавренюк, Юлік (Назарій Гук), Лямур (Орест Галицький)
Тривалість: 01:24:00

 

Короткий опис: Фільм «DZIDZIO Контрабас» – комедійна стрічка українського виробництва про пригоди Дзідзьо та його друзів, які вирішили зайнятися контрабандою. Здавалося, хлопці розробили ідеальний план – переодягнутисясвящениками, щоби прикордонники та поліція ставилися до них якомога прихильніше. Та вони не врахували лише однієї деталі – “леді ін ред”, сексуальної дівчини у червоній сукні, яка взялася просто нізвідки. Хотим также предложить Вам теннисный магазин – на этом сайте.

Дзідзьо – молодий і талановитий музикант, який давно вже прославився на всю країну. Найчастіше люди бачать лише обкладинку, яка не дає в повній мірі оцінити професію музиканта і його старання. Дзідзьо вважає, що прийшла пора це змінити, оскільки з іншими талановитими хлопцями він придумав класний сценарій, який покаже незвичайну і досить забавну історію. Дивитися його не тільки можна, а й треба всією сім’єю, тому що історія зможе підняти настрій кожному глядачеві. Запрошуємо дивитися DZIDZIO Контрабас онлайн.

Повний опис

Стрічка розповідає про трійцю легковажних хлопців, які проживають в прикордонному районі. Вони впевнена, щоб домогтися бажаного, потрібно здійснювати відважні вчинки. Вони росли біля кордону і з народження увібрали уявлення про легкі способи заробітку грошей. Приятелі вирішуються перевозити контрабандну продукцію в сусідні держави, щоб розбагатіти швидко і отримати масу вражень. Але виникає серйозна проблема – недавно на кордоні посилили правила його перетину.Прикордонники працюють з більшою ретельністю і професійно, вираховуючи. Друзі починають роздумувати, як обдурити представників закону, уникнути їхніх зайвих претензій. Їм приходить ризикована ідея, що представляє єдиний безпечний і ефективний вихід з непередбаченого ускладнення. Вони вирішують переодягнутися у католицьких священнослужителів, адже впевнені, що до служителів церкви, прикордонники будуть більш прихильні і не стануть багаж і документи перевіряти ретельно. Спочатку екстраординарна задумка дає непогані результати і все відбувається, як передбачалося. Проте. раптом на горизонті виникає непередбачена перешкода, втілена в образі привабливої дівчини, що стала жаданою здобиччю для трьох товаришів одночасно. З цієї миті починаються справжні пригоди і безліч комічних моментів. Фільм Дзідзьо Контрабас онлайн смотреть на нашому інтернет-кінотеатрі.

Коментарі
загрузка...
Вы можете залишити коментар.

Залишити коментар