Диво-жінка

 

Назва: Диво-жінка / Wonder Woman
Рік: 2017
Жанр: Фантастика, Бойовик
Режисер: Петті Дженкінс
Актори: Ґаль Ґадот, Робін Райт, Кріс Пайн
Тривалість: 02:21:00

Короткий опис: Фантастичний бойовик із серії пригод героїв комікс-всесвіту «DC». Розповідь про те, як починалася історія принцеси амазонок.

Діана виросла на райському острові, огородженому від зовнішнього світу. Злегка наївна ідеалістка, але, разом з тим, сильна і безстрашна амазонка, з магічними захиснимибраслетами, незнищенним ласо Істини й іншими дарами богів вона була першою войовницею у своїх краях. Проте, одного разу доля занесла на її острів льотчика американських ВПС Стіва Тревора. І слідом за ним вона вирушила в світ людей, де, опинившись в епіцентрі серйозного воєнного конфлікту, стала відома як видатна супергероїня. Запрошуємо дивитися Диво-жінка онлайн.

Повний опис
Діана відома, як принцеса амазонок. Це дуже красива жінка, яка до того ж є досвідченою войовницею з суперсилою. Вона витривала, швидка, та ще й володіє даром спілкуватися з представниками тваринного світу. Завдяки надлюдській силі свого ласо Істини, вона здатна змусити говорити виключно правду будь-кого. Щоб захистити себе, жінка використовує особливі незнищенні браслети.Одного дня на її відокремлений від цивілізації острів падає літак військово-повітряних сил США разом з льотчиком – Стівом Тревором. Від того дня вона стає на шлях допомоги людям. Попереду на милу, але дуже сміливу героїню чекатимуть багато випробувань, у яких вона повинна буде показати всю свою силу, міць і милосердя. Діана опинилася у світі людей. Але чи зможе вона адаптуватися у цьому середовищі і стати супергероїнею? Фільм Диво-жінка онлайн смотреть дивитися українською на нашому інтернет-кінотеатрі.

Коментарі
загрузка...
Вы можете залишити коментар.

Залишити коментар