Чорне Дзеркало

 

Назва: Чорне Дзеркало / Black Mirror
Рік: 2011-2017
Сезон: 1 | 2 | 3
Жанр: Фантастика, Трилер
Режисер: Карл Тібеттс та ін.
Актори: Джон Гем, Рейф Спол та ін.
Тривалість: ~ 45 хв.
Мова: Українська

Короткий опис: Серіал «Чорне Дзеркало» у формі антології подає свою версію майбутнього людства.

Нашу епоху захопили високі технології. Буквально з кожним днем ​​їх стає все більше, вони стають все більш досконалими, і, як здається, зручнішими. І все б нічого, якби ми не починали довіряти їм набагато більше, ніж своїм рідним і близьким.

Наші нові боги – «Apple», Інтернет, «Google», «Facebook», «Твіттер» та «Instagram» – вони загрожують замінити нам реальність, підміняючи не тільки особисте спілкування, а й наші почуття, емоції. І всюди нас супроводжують екрани – монітори телевізорів, дисплеї комп’ютерів і смартфонів. Вони, як «чорні дзеркала», невідступно стежать за нами, миттєво поглинаючи все, що ми їм довіряємо. Запрошуємо дивитися Чорне Дзеркало онлайн всі серії та сезони.

Повний опис

У сучасному світі все тримається на технологіях. І з кожному днем ​​їх стає все більше. Саме проблему “технологія-людина” і піднімає великобританський міні-серіал, який є досить своєрідним, але і дуже захопливим. Він складається з сюжетів, які між собою не пов’язані, але передають загальну тему.Історії, дія яких розгортається або в світі майбутнього, або в альтернативній реальності, пропонують глядачеві поглянути на світ таким, яким він, цілком можливо, може стати за нашої безпосередньої участі. І немає впевненості, що цей світ нам сподобається. Дуже часто ми не розуміємо, як та чи та технологія вплине на подальший розвиток людства. Кожна нова серія – новий сюжет і нова проблема, що виникає у стосунках “людина-людина” та “людина-суспільство”. Серіал Чорне Дзеркало онлайн українськоюдивитися 1, 2, 3 сезон на нашому інтернет-кінотеатрі. Очікується продовження серіалу, так що незабаром можна буде насолоджуватися, дивлячись нові серії 4 сезон 2017 року онлайн.

Чорне Дзеркало 1 сезон онлайн українською

 

Чорне Дзеркало 2 сезон онлайн українською

 

 

Чорне Дзеркало 3 сезон онлайн українською

 

 

 

 

Коментарі
загрузка...
Вы можете залишити коментар.

Залишити коментар