Серіал Зоряна брама: Атлантида

 

Назва: Зоряна брама: Атлантида / Stargate Atlantis
Рік: 2004-2009
Сезон: 1 | 2 | 3 | 4 | 5
Жанр: Фантастика, Пригоди
Режисер: Мартін Вуд та ін.
Актори: Рейчел Латтрелл, Девід Гьюлетт, Джо Фланіґан
Тривалість: ~ 42 хв.
Мова: Українська

Короткий опис: Науково-фантастичний серіал «Зоряна брама: Атлантида» спільного виробництва США та Канади, телевізійнапрем’єра якого відбулася 27 липня 2007 року. Серіал складається із 5 сезонів. У 2008 році було випущено продовження серіалу під назвою «Зоряна брама: Ковчег Істини» і «Зоряна брама: Континуум». Серіал отримав величезну популярність в Америці, Канаді, а також у багатьох європейських країнах.

Телесеріал розповідає про пригоди експедиційну команду, яка опинилася в загубленому місті Атлантида галактики Пегас. Через зоряну браму людство контактувало з малими цивілізаціями, намагаючись відкрити і пізнати їхні стародавні таємниці. Запрошуємо дивитися Зоряна брама: Атлантида онлайн всі сезони.

Захопливий фантастичний серіал розповідає про пригоди космічної експедиції на чолі з чарівним доктором Елізабет Вейр. Команді відважних учених потрібно знайти і дослідити загублене в іншій галактиці місто Древніх.

За попередніми даними, отриманими від доктора Деніела Джексона, у місті проживає найдавніша цивілізація, що володіє не тільки знатними скарбами, а й унікальними технологіями. Але шлях в галактику «Пегас» виявляється не таким вже й простим. Тутешні мешканці теж не проти розшукати стародавнє місто, а ще вони цілком здатні знищити як рідну Землю, так і інші населені планети Чумацького Шляху.

Мирна експедиція перетворюється у збройну, готову боротися за своє життя. Незнайомі, але войовничі раси Рейф і Реплікаторів, що населяють «Пегас», стають їхніми головними ворогами, а пошук довгоочікуваного міста Древніх доводиться відкласти. Чи доберуться до своєї мети відважні вчені чи загинуть, захищаючи рідну планету? Серіал Зоряна брама: Атлантида онлайн дивитися українською на нашому інтернет-кінотеатрі.

 

Зоряна брама: Атлантида 1 сезон онлайн українською

 

 

 

Зоряна брама: Атлантида 2 сезон онлайн українською

 

 

 

Зоряна брама: Атлантида 3 сезон онлайн українською

 

 

 

Зоряна брама: Атлантида 4 сезон онлайн українською

 

 

 

Зоряна брама: Атлантида 5 сезон онлайн українською

 

 

 

загрузка...

Дивись також

Вы можете залишити коментар.

Залишити коментар