Форсаж 8 онлайн українською

 

«Форсаж 8 онлайн» – один з найбільш очікуваних фільмів цього року. Кримінальний бойовик від режисера Гері Грея призначений до перегляду тим, хто досі без розуму від захоплюючих вуличних гонок, швидкості і крутих тачок! В кіносазі, перевіреної часом, зустрінуться як вже полюбилися глядачеві персонажі, так і зовсім нові герої. Після численних випробувань їм належить стати частиною згуртованої сім’ї гонщиків, які постійно стають на шляху вкрай небезпечних людей і ризикують життям заради добра і справедливості.
Команда Домініка Торетто

Для Домініка Торетто гонки – це все його життя. Жодна інша пригода не приносить стільки задоволення. Цим заняттям одержимий не тільки він, але і його друзі: Сара з Летті і Хан з Романом. Компанія об’їхала всю Європу, де не раз ставала учасником кримінальних розборок і притягала до відповідальності негідників. Звичайно, хлопці Домініка – далеко не ангели, але грабують вони лише багатих людей і роблять це в благих цілях. В цей раз їм належить здійснити свій черговий план, а ось чи вдасться це зробити з колишніми успіхами – подивимося!
Нова справа гонщиків

Команді Домініка Торетто збирається запобігти серйозну катастрофу з участю великої бандитського угруповання. Це непросто. Але серед його друзів немає випадкових осіб. Кожному можна довірити виконання небезпечного завдання. У них – одну спільну справу, з яким поодинці впоратися неможливо. Попереду – гонка не на життя, а на смерть. Автомобілі в руках гонщиків стали вже не просто машинами, а чимось великим. Це справжні особистості, у яких є свої звички і можливості. Вивчивши їх, члени команди зможуть здобути перемогу над новим ворогом.

Дивитись Форсаж 8 онлайн українською


Дивитись Форсаж 8 онлайн українською


загрузка...

Дивись також

Вы можете залишити коментар.

Залишити коментар