Фільм Зоряна брама (1994)

 

Назва: Зоряна брама / Stargate
Рік: 1994
Жанр: Фантастика, Пригоди
Режисер: Роланд Еммеріх
Актори: Курт Расселл, Джеймс Спейдер, Вівека Ліндфорс
Тривалість: 02:10:00

Опис: Фільм «Зоряна брама» – це фантастика, бойовик і пригоди в одному флаконі. Історія починається ще в далекому 1928 році в Єгипті. Під час розкопок однієї з пірамід вчений археолог виявляє незвичайну споруду. Щоб розгадати таємницю цього місця, він з головою поринає в науку.

Через багато років, у наш час, його дочка теж вирішує розгадати таємницю незвичайної знахідки. Для цього вона залучає молодого перспективного фахівця Джексона. Поступово з’ясовується, що військові теж працюють над вивченням єгипетської знахідки.

Незвичайна споруда виявляється ні чим іншим як порталом в інші світи. Джексон, полковник і група добре підготовлених хлопців зі спецназу вирушають крізь зоряну браму. Що чекає на відважних першопрохідців попереду невідомо. Однак плекати ілюзій на щасливий результат справи не варто. По той бік воріт у відважної команди буде багато труднощів, небезпек і захопливих. Чи зможе портал змінити хід історії чи нічого крім проблем ця знахідка не віщує? Фільм Зоряна брама онлайн дивитися українською.

Дивитись Фільм Зоряна брама (1994)


загрузка...

Дивись також

Вы можете залишити коментар.

Залишити коментар