Чорна Пантера

 

Назва: Чорна Пантера / Black Panther
Рік: 2018
Жанр: Фантастика, Бойовик
Режисер: Райан Куглер
Актори: Чедвік Боузман, Майкл Б. Джордан
Тривалість: 02:15:00

Опис: Фільм «Чорна Пантера» – американська супергеройська стрічка, дата виходу якої призначена на лютий 2018 року. Екранізація чергового коміксу зі всесвіту “Марвел”. Цього разу на глядачів чекає новий для кінематографу супергерой, який ще до цього не з’являвся на великих екранах.

Дія фільму відбувається в середній Африці, у країні третього світу Ваканді. Мало хто знає, що саме на цій дикій і малозаселеній місцевості є свої виключні природні дари. У тутешніх надрах захований унікальний метал вібраніум, який настільки міцний, що зламати його неможливо. Саме з цієї причини цінна копалина вже багато років стала предметом пошуків учених, які до цього весь час терпіли невдачу. Цей метал може стати в нагоді в створенні багатьох галузях промисловості – особливо у військовій. Але цю землю захищає таємничий супергерой у чорному костюмі, який не дасть в образу місцевий народ і їхнє багатство.

Проходить час, і на Ваканду вкотре вторгаються білі люди – цього разу вони озброїлися передовими технологіями і мають намір позбутися тубільців і викопати весь безцінний метал. Коли протистояння досягає критичної точки, принц Ваканди Т’Чалла розуміє – прийшов час викликати захисника у масці, оскільки іншого способу захистити рідну землю більше немає. Яким було здивування головного героя, коли він зрозумів, що саме йому прийдеться одягнути маску Пантери і захищати свою землю. Фільм Чорна Пантера онлайн українською

Коментарі

Дивитись Чорна Пантера


загрузка...

Дивись також

Вы можете залишити коментар.

Залишити коментар